15.1.24

Nový kytarista

chceš-li více

Náš nový kytarista se jmenuje Kuba Červinka a můžete ho znát z kapely Sto zvířat, ve které působil do konce minulého roku, a nebo z koncertní sestavy ETC… Už jsme společně zkoušeli a bylo to moc fajn. Pokračujeme v krasojízdě a těšíme se na všechny letošní koncerty.

8.1.24

Odchod Martina Knora

chceš-li více

Od ledna letošního roku už s námi nehraje Martin Knor. Schylovalo se k tomu dlouho a teď to skutečně nastalo. Jako spoluzakladatel kapely byl Martin do značné míry tvůrcem jejího zvuku a mě nikdy nenapadlo, že jednou v kapele nebude.
Ale časy a lidi se mění. V kapele to vidíme stejně: Smutné, ale nutné. Podrobnosti si s dovolením necháme pro sebe, protože jen ty děti, co si hrály na písku, přesně vědí, co se tam semlelo. Také doufáme ve vaši důvěru v kapelu, která ví, co dělá a která vás nechce zklamat. Martinovi děkujeme a samozřejmě přejeme, ať se mu v životě daří!

30.10.23

Nový klip k písničce „Nic složitýho“

chceš-li více

Odhalujeme nový klip ke staré písni. V době covidových lockdownů jsme vydali záznam akustického streamu z restaurace Přístav ve Valašském Meziříčí. Vznik desky podpořili v crowdfundingové sbírce stovky fanoušků. Dva nadšenci se dokonce rozhodli, že si zahrají v klipu, ve kterém samotná kapela vůbec nefiguruje, akorát frontman Petr Fiala hraje druhé housle.Skladba Nic složitýho, která vyšla na stejnojmenném albu v roce 2000 a v akustické verzi pak o dvacet let později na albu Přístav Unplugged, se teď dočkala svého klipu. „Tuhle písničku jsme v záplavě jiných dosud trochu opomíjeli, což jsme teď napravili, a navíc tímhle fajn způsobem,“ říká frontman kapely Petr Fiala, který přišel také s námětem ke klipu. Podrobnějšího rozpracování, scénáře a režie se chopil multiumělec z Valašského Meziříčí Marek Baroš. Natáčelo se v Beskydech v půjčeném bytě, v obchodě i na lanovce.

Hlavní roli v klipu si zahráli skalní fanoušci Mňágy Kamil Bělohlávek a Karel Koťa, který natáčecí den popsal slovy: „Při natáčení klipu byla hrozná sranda. Jak štáb, tak i spoluherci byli perfektní, sešla se tam skvělá parta. Velkou přidanou hodnotou bylo i to, že s námi celou dobu trávil Petr Fiala. I když se v klipu mihne jen na pár vteřin a z hlediska natáčení by stačilo, kdyby přijel na půl hodiny… Na place byl jako jeden z prvních, zajel pro kafe, pomáhal přenášet věci a pak pozval celý tým na oběd. Všechny neskutečně bavil a za to mu patří velký dík.“

 

1.6.23

Máme novou agenturu

chceš-li více

Po dlouhých letech jsme změnili agenturu. Nově se o nás bude starat Veronika Pevná (management a booking koncertů). Zuzaně děkujeme a přejeme jen dobré v dalším životě. Zapište si prosím nové kontakty:
veronika.mnaga.zdorp@gmail.com, 774 318 606.
Další nové koncerty na zbytek letošního roku, rok 2024 a další už poptávejte u Veroniky děkujeme! 😉👍

10.12.21

Koncerty budou na Jaře

chceš-li více

Ze zdravotních důvodů jsme museli bohužel zrušit všechny letošní koncerty. Sledujte náš facebook, máme pro vás na leden a únor 2022 překvapení! Děkujeme! Opatrujte se ❤

7.10.20

Doupě Mekyho Žbirky

chceš-li více

V archivu ČT můžete shlédnout pořad Doupě Mekyho ?birky, jehož natáčení jsme měli nedávno tu čest se zúčastnit. Zahráli jsme dvě písničky a Petr si popovídal s Mekym. Tož mrkněte!

4.10.20

Podpořit naše nové album

chceš-li více

Podpořit naše nové album můžete na serveru STARTOVAČ ! Děkujeme!

22.3.20

Dva nové klipy

chceš-li více

Klip k písničce Vteřiny věčnosti natočil Tomáš Krejčí s našimi milými startéry – Kristýnou, Karlem, Jiřím a Mišom (áno, správne, Mišo je náš kamarát zo Slovenska). Jsou to skvělí herci a klip se jim i týmu kolem Tomáše moc povedl! Natáčení se téhle partě tak líbilo, že se rozhodli natočit ještě jeden klip a kapele ho věnovat. Volba padla na písničku Žádnej strach a před kameru si přizvali své ratolesti a kamarády. My jim všem Moc děkujeme!

11.3.20

Březnové koncerty

chceš-li více

Vzhledem k zákazu kulturních akcí na dobu neurčitou jsme se s pořadateli březnových vystoupení domluvili na uskutečnění koncertů v náhradních termínech, až se situace uklidní. Pravděpodobně to budou čtvrtky, protože víkendy máme víceméně obsazené do konce roku. Budeme se snažit, aby to bylo co nejdřív a abyste se o tom včas dozvěděli. Takže lístky se zatím nevrací, poprosíme vás o trpělivost a o to, abyste občas mrkli sem, nebo na náš fb, jak to vypadá, děkujeme Moc!