Novinky

Mňága & Žďorp
Listopad 2017
 • 08.11.2017 Trika Made in Valmez

  trika MiVNeky přichystal při příležitosti reedice alba Made in Valmez na vinylu sadu triček s patřičným motivem - mrkněte do našeho e-shopu. A jsou tam i dětská!


Září 2017
 • 07.09.2017 Pár fotek z naší cesty do Černobylu.

  PripjatBydleli jsme ve městě Slavutyč, kde jsme měli koncert, což je město postavené jako náhrada za opuštěnou Pripjať, která je od elektrárny asi tři kiláky a sloužila jako ubytovna pro elektrárenské dělníky. Do Pripjati a sousedního Černobylu jsme jeli vlakem přes Bělorusko. To, co vypadá jako monstrózní tenisová hala, je sarkofág, pod kterým je vybuchlý reaktor a stále živé radioaktivní palivo, které se bude sanovat ještě sedmdesát let.

  Obrázky nafotil, sestříhal, hudbou a dobovým komentářem podložil David Macháček, díky, Davide! https://www.youtube.com/watch?v=qzg2CaJJKzM


 • 06.09.2017 Zahrajeme v Londýně!

  CS partyMáme skvělou zprávu pro naše fanoušky, pobývající v říjnu v Londýně: dne 14.10. zahrajeme na CS PARTY společně s legendami - kapelou SLOBODNÁ EURÓPA a rapperem VEC.

  Podrobnosti na pishter.com.


 • 01.09.2017 Koncert v Zubri je kvuli desti presunut na zitrek, tedy na sobotu 2.9. od 14:30. Takze o pul treti na namesti v Bizon City!!!
 • 01.09.2017 Koncert v Zubri zacina ve 21 hodin Ahoj! Koncert v Zubri je posunuty na 21 hodin z duvodu osmihodinoveho zdrzeni dodavky s aparaturou na zas...... polske celnici pri navratu z Cernobylu. Dekujeme Moc za pochopeni!!!
Květen 2017
 • 02.05.2017 WWW.ROCKPARADA.CZ Ahoj, chcete-li nás podpořit a vysunout až na Vrchol, tak můžete!!! :-) Budeme rádi! :-) https://youtu.be/LNhyPKb-nC4
Duben 2017
 • 29.04.2017 Zpěvníky a vstupenky do Karlína Zpěvník se nám poněkud opozdil - při korekturách se rozpadla sazba, která je u zpěvníku poněkud náročnější než u běžné knížky. Náš grafik mezitím musel odjet na třítýdenní cestu do zahraničí, ale už je zpátky a intenzivně na tom pracuje! Tak už se brzy Vy i my dočkáme. Pokud se týká lístků na prosincový koncert: Startéři neobávejte se, vedeme Vás všechny v našich seznamech a vstupenky Vám včas zašleme - do prosince ještě nějaký ten měsíc zbývá. :-) - všem ostatním, kdo by si chtěli lístky pořídit, pak vzkazujeme, že předprodej běží na dvou portálech: Ticketportal a GoOut.
 • 26.04.2017 Další klip!

  klip Znali se sotva hodinuPřizvali jsme Muchu, začoudili jsme a zapnuli pár světel a zařádili si na písničku Znali se sotva hodinu. Natáčela nás při tom (stejně jako u předchozího klipu) Nina Ščamborová pod režijním dohledem Tomáše Krejčího a zase se jim to povedlo! Děkujeme!