Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Červen 2020
  • 28.06.2020 Eva Ahoj,páteční koncert v Pardubicích byl jako vždycky výborný, jen mě trochu zarazil ten začátek ve stylu country. Nebo to tak přišlo jen mě? Zbožňuju vás:-) Eva
Květen 2020
  • 26.05.2020 Kaja Bajkonur mě neskutečně bavil je to album které má nezaměnitelnou atmosféru...
  • 25.05.2020 Jituš Bajkonur byl parádní :)
  • 22.05.2020 Karel Ahoj, karanténa a koncerty Mňágy ze zkušebny ve mě teda vyvolaly těžkou nostalgii :-) Vrátil jsem se do let, kdy byla Mňáaga první kapela, která mě dovedla k bigbítu a začala formovat můj hudební vkus. Mňágo díky za koncerty v Rakovníku!!! Tehdy asi v 15 letech jsem začal hrát na kytaru...vyšlo album Chceš mě? Chci tě! Spousta chytlavých melodií, které se daly zahrát na akustiku u táboráku...takhle jsem naučil zpívat Bylo deset, bude jedenáct skoro celou třídu na střední...ten song jsem měl hrozně rád a volkály Jitky Andráškové byly boží!! Pak přišlo album Nic složitýho, na kterým to neskutečně šlape hlavně díky pořád relativně novým členům...Pavel Fadrný..jednoduchý, přesný a důrazný bubnování a hlavně kytary - Jarda Mikel do Mňágy neskutečně zapadl. Nic složitýho je dodnes moje nejoblíbenější album...kytarový, rockový... Web site story navázalo...absence saxofonu mi nevadila, bylo zase pěkně kytarový...tentokrát je zase víc slyšet v solech Martin Knor což je trochu návrat ke kořenům Mńágy :-) Deska má hodně našláplej zvuk, třeba song Jak se dostat z vězení... Koudyš už bubnoval trochu jinak než Fadrný, ale taky si to s Mňágou dobře sedlo :-) A Tibík vrátil Mňáze dechy, které přece jenom chyběly... Pak Dutý ale Free, kde mám taky několik oblíbených songů...po tomhle albu už jsem trochu vypadl z obrazu, ale těch 8 let během střední a vysoký školy...koncerty, majálesy a nakonec i moje hudební a muzikantský nadšení, který mě dovedlo až k hostování v brněnském Pearl Jam Tribute...Mňágo díky...nezapomínám!!!
  • 21.05.2020 Eda No ty vole sólové desky to mě nenapadlo;)) Přimlouval se...
  • 21.05.2020 Havl. Brod Čau Petře ví takhle zahrát na streamu písně z tvých sólových alb? Myslím ve vší pokoře že je to dobrý nápad :)) Patřím i mezi ty kteří zbožňují album Bajkonur ;)
  • 14.05.2020 Matej Dikes za tie streamy, to je ako ziva voda.
  • 13.05.2020 Marian Caute Mnaga, dakujeme za skvele live streams!! A FANTAZIE PRO NEMOU LYRU poprosim zaradit do stabilneho playlistu!! Bezkonkurencne vasa najskvelejsia piesen za poslednu dekadu... aj ked nie prave najlahsia na zive hranie. Jej koncertna ignorancia by mala byt trestnym cinom :-)) Vsetko dobre a dufam ze do skoreho videnia na koncerte v Bratislave. Drzte sa!
  • 11.05.2020 Anawak Bude Bajkonur no to mě nadzvedlo štěstím ;) Těším se :)
  • 01.05.2020 PETR FIALA, MŇÁGA DĚKUJEME!!! :-)
tvůj názor