Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Leden 2020
  • 24.01.2020 VVV Dáreček 6? youtube.com/watch?v=WQHahSV5WRU
  • 11.01.2020 Putysek Kdy už vyjedete nové termíny koncertů? Nemůžeme se už dočkat 😁😁😁
Prosinec 2019
  • 30.12.2019 Luboš Přeji celé skupině i hudebně úspěšný rok a budu se těšit na další koncert v Ostravě :-) I v tom životě osobním ať se daří a jste hlavně zdraví a štastni :-) Jinak taky za sebe bych zde chtěl napsat, že Mňága je pro mne srdeční záležitost od roku 2013, kdy kamarád pustil na jedné akci na koleji v Praze písničku "Nejlíp jim bylo" a mně se hrozně líbila (byla mi povědomá, ale nějak jsem ji zazdil a až on mi ji připomněl). No a já ji pak poslouchal stále dokola a přidávaly se další písničky a když jsem jich znal hodně, přišel první koncert, kdy právě s tímto kamarádem jsme byli v LMB v březnu 2014, kdy myslím, že Petr Fiala měl zrovna koncert a zároveň oslavu 50. Není mi jiná bližší hudba a texty - hodně se v tom vidím nebo to vidím hodně podobně. Protože hraji na kytaru, tak velká část mého reperoáru je právě Mńága a téměř nikdy (i když někdy si ze zpěvníku banda vybere jiné kapely) nechybí právě "Nejlíp jim bylo". Je to možná právě proto, že jsem vyrůstal na sídlišti a nějaké ty chvíle po tmě na schodišti jsem zažil - a to není jediný song, který mi připomíná něco, co jsem prožil nebo prožívám i já. Je v tom velká síla. Ale taky zmíním samotnou hudbu - naprosto luxusní kytary, aranže - dodávají těm songům to pravé. Někdy si doprovodné nástroje nebo sóla musím u hraní na kytaru s akordy vyzpívat lalala dadada tydydy ústně, protože tam prostě patří a mně chybí :D Typicky sólo v "I cesta může být cíl". Takže díky moc - jsem ročník 91 a myslím, že právě "Výhledově" videoklip je z toho roku. Vaši hudbu jsem objevil později - a jsem moc šťastný. Doprovází mě už dlouho. V tomto roce se u mne našel panel solární :-) a tak doufám, že už nebude -50, ale vždycky +30!! Těším se zase někdy buď v Ostravě anebo jinde :-) Luboš
  • 19.12.2019 HB Včera v Sonu naprostej MAZEC !!! Díky vám chlapci a Jitko za bezvadnej vánoční dárek ! Jste nejlepší :)
  • 18.12.2019 Martina Včera jsem byla poprvé na Vašem koncertu v Music bar Lucerna Praha. Moc se mi koncert líbil.Jste báječní. Přeji Vám hodně zdraví a úspěchy v Novém roce 2020 a někdy ahoj Martina.
  • 17.12.2019 Peter Bratislava Pozajtra ste u Hríba v Klube pod lampou. Vraj je už vypredané. Ani sa nečudujem, veď je to vlastne mini priestor. Lístok nemám, ale však nejak sa dostanem. Bude mačkanica. Furt vás to kokso baví, to je paráda. Dávate energiu. Tak pekné vianočné sviatky prajem.
  • 17.12.2019 Milik Pravidelně chodím na koncerty, ale marně čekám na Tajný plán. Bude někdy? :-)
  • 05.12.2019 Jirka / Teplice Poslední album je skvělé. Těším se na koncert v Praze...samozřejmě v námořnickém ;-)
tvůj názor